Športové triedy

Základné informácie k športovým triedam

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Žiadost_o_zaradenie_do_šport._triedy.docx

Kritéria_prijatia_žiaka do_športovej_triedy.docx

Športové_triedy_informovaný_súhlas.docx

pisný_lístok_5._ročnik_2020-21.docx

Vážení rodičia budúcich piatakov,

srdečne Vás pozývame na zápis žiakov do 5. ročníka, ktorý sa uskutoční

v priestoroch ZŠ Komenského 13 v Sabinove

v dňoch  20. 04. 2020 – 21. 04. 2020

v čase od 09:00 – 16:30 hod.

v dňoch  22. 04. 2020 – 24. 04. 2020

v čase od 08:30 – 12:00 hod.

Zápis sa uskutoční bez prítomnosti detí.

Po dohode s vedením školy (mobilné číslo:0902 121 485) je možné zapísať dieťa aj v inom termíne.

Zápisný lístok

1. môžete si vytlačiť, vypísať a doniesť v deň zápisu aj s rodným listom dieťaťa a Vašim občianskym preukazom,  zápisný_lístok_5._ročnik_-2020-21.docx - na stiahnutie, (nájdete ho na webovej stránke školy)  alebo

2. možete sa prihlásiť elektronicky (v ľavej časti stránky - klik na záložku "Elektronická prihláška", klik "Vyplniť novú prihlášku", vyplníte prihlášku,  odkliknete súhlas so spracovaním osobných údajov, opíšete text z obrázka, potvrdíte zápisný lístok -  klik na "OK".  Kto má záujem zapísať žiaka do športovej triedy, do poznámky napíšete  „Športová trieda – zameranie na futbal, hokej, gymnastiku)

3. rodičia, ktorí majú dieťa v terajšej 4.A, 4.B, 4.C  a majú záujem zapísať svoje dieťa do športovej triedy,  vypíšu len žiadosť o zaradenie žiaka do športovej triedy (žiadosť_o_zaradenie_do_šport._triedy.docx), inak všetci žiaci automaticky postupujú do 5. ročníka.

• O prijatí žiaka do 5. roč. v ZŠ Komenského 13 v Sabinove rozhodne riaditeľ školy do  30 dní od zápisu.
  • Pokiaľ sa zákonný zástupca rozhodne zmeniť školu dieťaťa dodatočne po zápise, musí to okamžite oznámiť predchádzajúcej škole.
  • Záujem o zaradenie žiaka do športovej triedy dá zákonný zástupca  najavo  preukázateľným spôsobom.